Naše prodejny :

 


Úvod »E - CIGARETY»Aspire»Aspire K » Aspire K3 základní set - 1200mAh


        

Aspire K3 základní set - 1200mAh

skladem

 

Číslo produktu: 1131
Vyberte si barvu:
Dostupnost zboží na těchto prodejnách:
Výrobce:
Když s elektronickými cigaretami začínáte, chce to nějaký jednoduchý model. Něco, o co se příliš nemusíte starat. Něco, co pouze nabijete, naplníte a můžete bez problému vapovat. Přesně takovou e-cigaretu si pro vás připravil osvědčený výrobce Aspire.

V základní sadě K3 naleznete jednu baterii K3 s kapacitou 1200mAh. Ta na jedno nabití vystačí i silným kuřákům, kteří vykouří 20 cigaret denně. Dále pak nový tank K3. Ten využívá osvědčené Aspire Nautilus BVC žhavící hlavy. V sadě jsou tyto hlavy hned dvě, a to s odporem 1,8Ω. Jedná se o větší hlavy než například u sady K2, jsou tak schopny vyprodukovat ještě více páry a díky organické vatě také věrnější chuť e-liquidu.

Nemusíte se obávat žádného složitého nastavování, je zde pouze jednoduchý zámek proti přežhavení. Také nabíjení zvládne naprosto každý. Prostě připojte v sadě přiložený micro USB kabel do portu vespod baterie a e-cigaretu můžete nabít buď přes počítač, nebo pomocí adaptéru ze zásuvky. S Aspire K3 základní sadou už používání elektronické cigarety nemůže být jednoduší.


Obsah balení a parametry

1x Aspire K3 Tank
1x Aspire K3 Baterie
2x Aspire Nautilus BVC 1,8Ω žhavící hlavy
1x micro USB kabel

Rozměry K3 tanku: 55mm x 18mm
Rozměry K3 baterie: 84mm x 18mm
Kapacita K3 tanku: 2ml
Kapacita K3 baterie: 1200mAh
Závit: 510
Nabíjení: micro USB port

Aspire K3 tank

Výborný tank do začátku, který svou kapacitou 2ml a žhavícími hlavami s odporem 1,8Ω uspokojí i silné kuřáky.

Aspire K3 baterie

Kapacita 1200mAh vám na jedno nabití bez problému vydrží po celý den. Jednoduché ovládání pomocí jediného tlačítka, pomocí kterého lze baterii uzamknout a odemknout.
 

Micro USB port

Pro snadné dobíjení naleznete vespod baterie micro USB port, pomocí něhož lze K3 baterii nabít ať už přes počítač, nebo pomocí síťového adaptéru ze zásuvky.

510 závit

Standardní 510 závit vám umožní na baterii našroubovat i další vhodné clearomizéry a tanky se stejným závitem.
 
YzVlNW