Naše prodejny :

 


Úvod »Náplně a e-liquidy»DEKANG 10ml » PINACOLADA - 10ml


        

PINACOLADA - 10ml

skladem

 

Číslo produktu: 407
Vyberte sílu nikotinu :
Dostupnost zboží na těchto prodejnách:
Výrobce:

Náplně DEKANG jsou známé především svou vysokou dýmivostí a nezaměnitelnou skvělou chutí

E liquid DEKANG v praktické lahvičce s kapátkem slouží k ekonomickému plnění kapslí a kartridží pro elektronické cigarety a elektronické dýmky.
Tímto e-liquidem lze doplňovat jakékoliv zásobníky pro jakýkoliv model elektronické cigarety, doutníku nebo dýmky.

DEKANG má bezpečnostní dětskou pojistku a víčko s kapátkem.

Tento produkt je certifikovaný!

Naše produkty mají certifikaci CE, ROHS, SGS, TUV, GMP, Non - toxic a klinický zkušební protokol. Neobsahují diethylenglycol.

Svou hustotou a složením jsou originální e-liquidy určeny přímo pro e-cigarety a výrobce u nich ručí za bezvadnou funkčnost na všech e-cigaretách. Každá z našich náplní je originální včetně příchutí a není jakkoliv upravována. Vyvarujte se prosím nákupu neoriginálních liquidů s jinou hustotou či dochucovaných některými příchutěmi či nikotinem. Cigarety se pak přehřívají a mohou obsahovat nebezpečné příměsi. Je to nebezpečné jak pro vaši cigaretu, tak pro vaše zdraví. Vývoj samotných liquidů trval kvalifikovaným výzkumníkům několik let a není nejlepší nápad, pokoušet pro neznalého štěstí a vyrábět liquid doma. To nejmenší, co Vás může potkat je to, že Vám Váš liquid nebude chutnat.

Upozornění: Tento výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let! Uchovávejte mimo dosah dětí.
Skladujte na chladném a tmavém místě. Není určeno pro vnitřní použití. V případě vniknutí do očí, které může způsobit podráždění, vypláchněte oči čistou vodou.

Objednáním produktu(ů) na našich stránkách stvrzujete, že jste starší 18let

OTA0YmN