Naše prodejny:

--- Ostrava Poruba ---

Alšovo náměstí 11

Otevírací doba :

Po - 10:00 - 18:00

Út - Pá  09:30 - 18:00

So - Ne   ZAVŘENO

tel: 732 962 709

***********************

 --- Ostrava centrum --

Českobratrská 32

PO - Pá  09:00 - 18:00

SO - NE     ZAVŘENO

tel: 732 962 709

***********************

--- Ostrava Třebovice  ---

Galerie Tesco / sjízdná 2

Otevřeno :

Denně od  9:00 - 19:00

tel: 420 703 605 999

**********************

         

Ehpro Billow V3 Plus RTA

skladem

 

Číslo produktu: 3010
Vyberte si barvu:
Dostupnost zboží na těchto prodejnách:
Úspěšná série RTA Billow se dočkala třetí verze. Ehpro tak drží krok s konkurencí a v některých ohledech ji dokonce předhání. Billow V3 může na první pohled vypadat jako zcela běžné RTA, kterých se v poslední době objevila celá řada, ale jsou to drobné detaily, jimiž se odlišuje.

Obrovská kapacita až 5,4ml jistě potěší všechny, co neradi často doplňují e-liquid. S Billow V3 je navíc plnění extrémně pohodlné. Nikde nemusíte nic šroubovat, jednoduše vysunete horní část s náustkem podobně jako u OBS Crius a můžete naplnit do velké dírky.

Výborně zpracovaná je také základna pro namotávání spirálek. Přestože se úplně jedná o velocity základnu, je ji velmi podobná a instalace spirálek tak bude rychlá a jednoduchá. Kvalitní póly, kontakty a šroubky včetně dostatečně velkých kanálků pro přívod e-liquidu vám dají zapomenout na složité RTA systémy.

Bohatý přívod vzduchu na obou stranách základny zajišťuje dostatečné množství páry a perfektní ochlazení. Vzduchu navíc není přiváděn jen pod spirálky, ale také za ně díky středovému přívodu v základně. Ovládat také můžete přívod e-liquidu, což je neocenitelné v případě plnění, nebo kontroly základny a namotaných spirálek.


Obsah balení a parametry

1x Ehpro Billow V3 Plus
1x náhradní skleněné tělo
1x inbus
1x balíček s O-kroužky
2x žhavící spirálka
4x šroubky
1x japonská organická vata

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 68mm x 25mm
Kapacita: 5,4ml
Závit: 510
Materiál: Nerezová ocel a Pyrex
Na dvě žhavící spirálky

Základna

Základna se velmi podobá velocity, ale oproti ní nabízí ještě extra přívod vzduchu, který se nachází uprostřed základny a dodává tak ještě výraznější a plnější chuť e-liquidu.

Horní plnění

Jednodušší horní plnění už nenajdete. Stačí povysunout horní část tanku s náustkem a odkryje se vám velká dírka. Billow V3 má také ovládání přívodu e-liquidu, který před naplněním tanku uzavřete a zamezíte vytečení náplně.
MmFiOT