Naše prodejny :

 


Úvod »DIY atomizéry»RBA / RTA Atomizéry»IJoy»Tornado Nano » IJOY Tornado Nano - Chip hlava a RTA


        

IJOY Tornado Nano - Chip hlava a RTA

skladem

 

Číslo produktu: 3022
Vyberte si barvu:
Dostupnost zboží na těchto prodejnách:
iJoy Tornado Nano je inovativním tankem, který v sobě kombinuje tradiční prvky RTA a nízkoodporových tanků. Nejen, že nabízí klasickou RTA základnu pro namotání vlastních spirálek, ale také s ním můžete využít nové speciální Chip spirálky, které jsou už namotané a připravené k použití.

Dostatečná kapacita v podobě 4ml zajistí, že nebudete muset tak často doplňovat, zároveň má Tornado Nano systém horního plnění s odšroubovatelnou vrchní částí, takže pro naplnění tanku e-liquidem ho už nemusíte odšroubovávat z MODu. Kdykoliv ho navíc můžete rozebrat na jednotlivé součástky a snadno vyčistit. Vyměnit lze případně také skleněné tělo. V balení totiž naleznete unikátní tělo, které při změnách teploty mění barvu. Při zahřátí změní barvu z černé na bílou.

Největší výhodou Tornado Nano je však jeho jednoduchost v podobě snadno vyměnitelný Chip spirálek. Ty už jsou předmotané a v hlavně nainstalované včetně vaty. Stačí je tak pouze zašroubovat do základny a vatu zakapat e-liquidem. Pokud by vám však nevyhovovaly, stále máte možnost použít RTA základnu a do ní si namotat spirálku podle potřeby.


Obsah balení a parametry

1x Tornado Nano RTA
1x RTA základna
1x Chip spirálka 0,3Ω (40W-80W)
1x barvu měnící náhradní sklo
2x ITS spirálka
1x náhradní součástky

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 50mm x 24,2mm
Kapacita: 4ml
Chip spirálka: 0,3Ω (40W-80W)
Základna pro spirálky: 18,6mm
Závit: 510 a pozlacený kontakt
Materiál: Nerezová ocel a Pyrex

Horní plnění

Pohodlný systém horního plnění zajišťuje snadnou práci s Tornado Nano při doplňování e-liquidu. Stačí odšroubovat horní část tanku s náustkem.

RTA základna

V balení naleznete také speciální RTA základnu ve stylu podobném velocity, do které si můžete nainstalovat vlastní žhavící spirálky a zcela tak Tornado Nano přizpůsobit svým potřebám.

Chip spirálka

Pro ty, kteří se na motání vlastních spirálek necítí, je zde unikátní Chip spirálka. Tento hotový RTA komplet s předmotanými spirálkami a vatou jednoduše našroubujete do základny Tornado Nano, zakapete vatu hlavou a můžete používat. Je to jednoduché, pohodlné a docílíte stejného efektu jako v případě vlastního motání spirálek.

ZmI1MD